- BARVY
- VYRÁBÍME TVOŘÍME
- KORÁLKOVÁNÍ
- FLORISTIKA DEKORACE
- PAPÍR
- O B D O B Í
- Úvod
- Modelování Odlévání HMOTY
- Kreativní beton k odlévání 1kg Rayher
Kreativní beton k odlévání 1kg Rayher
- Kompletní specifikace
Kreativní beton k odlévání 1kg Rayher183 Kč/ ks151 Kč bez DPH
Sypkou směs smícháme s vodou 5:1 , beton (5) sypeme do vody (1), důladně promícháme a vlijemem do formy. Doba schnutí cca 12-24h.
Rayher Creative Concrete má nízký obsah prachu, je již připraven k použití, a proto se snadno zpracovává. Betonová směs, speciálně vyvinutá pro kreativní design doma, má typický betonový charakter, je odolný proti povětrnostním vlivům a mrazu. Vytváří módní doplňky a umělecká díla, jako jsou misky, svícny, sochy a mnoho dalšího.
Vaše základní vybavení: Rayher kreativní beton, voda, špachtle, kartáče, odlévací formy podle vašeho výběru a olej na vaření pro mazání forem.
V případě potřeby budete potřebovat: lepicí pásku, řezačku a brusný papír. Je smíchán s vodou.
Suchý betonový polotovar můžete také natřít křídovou barvou Rayher Chalky Finish nebo všemi barvami.




